Замовити безкоштовну консультацію:

Замовити по телефону:

тел/факс (044) 462-4941
моб: (066) 712-6771


Онлайн Замовлення:

*Iм'я:
*Телефон:
*E-mail:
*Коментарі:
 

 

Послуги

Реєстрація ТОВ (Товариство з обмеженою відповідальність)

Товариством з обмеженою відповідальністю (ТОВ) вважається підприємство, яке має статутний капітал, що поділений на частки, розмір яких визначаються установчими документами. Товариство з обмеженою відповідальністю утворює статутний капітал за рахунок коштів учасників, кількість яких не може перевищувати 100 осіб.

Будь-який з учасників має право вийти з товариства зі сплатою йому вартості частини майна товариства, пропорційної його частці у статутному капіталі. На вимогу учасника та за згодою товариства вклад може бути повернений повністю або частково в натуральній формі.

Учасник також може бути виключеним з товариства за рішенням зборів учасників, якщо систематично не виконує свої обов’язки або якщо його дії суперечать досягненню цілей товариства.

Учасник несе відповідальність за зобов’язаннями ТОВ лише в межах свого внеску до статуного капіталу ТОВ.

Важливо:

 • розмір статуного капіталу законодавчо не встановлюється
 • статутний капітал до державної реєстрації ТОВ не вноситься
 • одноосібним засновником ТОВ не може бути інше господарське товариство, що має одноосібного засновника або особа, яка вже є одноосібним засновником іншого ТОВ

Для реєстрації ТОВ необхідний наступний перелік документів:

 • Ксерокопії паспортів засновників та директора ( 1,2 та сторінки з пропискою)
 • Ксерокопії ідентифікаційних номерів засновників і директора
 • Якщо засновник юридична особа – копія статуту
 • Якщо засновник фізична особа – нерезидент, то перед здійсненням державної реєстрації йому необхідно отримати в Україні ідентифікаційний номер (можемо надати таку послугу: див. розділ – отримання ідентифікаційного номеру)
 • Якщо засновник юридична особа – нерезидент – необхідно надати нотаріально посвідчену, апостильовану, перекладену українською мовою (переклад завіряється нотаріально) виписку з торгового (державного, комерційного) реєстру країни походження, отриманої не пізніше як за 6 місяців до здійснення реєстраційних дій в Україні та нотаріально посвідчену, апостильовану, перекладену українською мовою (переклад завіряється нотаріально) довіреність на представника компанії, якщо особи вказані в виписці як підписанти не з’являться в Україну для підписання документів особисто
 • Дані щодо найменування, місцезнаходження, видів діяльності, розміру статутного капіталу та розподілення часток між засновниками, офіційний телефон

Після реєстрації Замовник отримує наступні документи:

 • Опис
 • Виписка з Єдиного Державного Реєстру
 • Відомості з ЄДРПОУ (довідку статистики)
 • Статут
 • Протокол
 • Печатку

За бажанням Клієнта Компанія може додатково за окрему плату подати в органи Податкової інспекції звіт про прийнятих працівників (додаток Д1) та зареєструвати його платником ПДВ або Єдиного податку

Юридична фірма «ЮРКОМПЛЕКС» готова надати послугу з державної реєстрації ТОВ швидко, за мінімальною ціною, без черги та прихованих платежів, здійснюючи безкоштовну доставку Замовнику.

Базова вартість послуги складає 2 500 грн.

У вартість послуг входять всі офіційні платежі, вартість печатки.

За необхідності – надаються юридичні адреси (вартість – від 1200 грн. за рік)

Базовий строк виконання послуги становить 2 доби. За бажанням Клієнта строк може бути скорочений до 2-х годин.

Дізнайтеся подробиці, скориставшись контактними даними, вказаними на сайті. Спеціаліст нашої компанії проконсультує Вас та допоможе прийняти оптимальне рішення.

Замовити документ:
Реєстрація ТОВ (Товариство з обмеженою відповідальність)

Замовити по телефону:

тел/факс (044) 462-4941
моб: (066) 712-6771


Онлайн Замовлення:

*Iм'я:
*Телефон:
*E-mail:
*Коментарі: