Послуги

Реєстрація релігійної організації

Релігійні організації створюються у формі:

 • релігійної громади (не обов’язково повідомляти органи державної влади про утворення громади);
 • управління і центру;
 • монастиря;
 • релігійного братства;
 • місіонерського товариства (релігійної місії);
 • духовного навчального закладу;
 • об’єднання, що складається з різних зареєстрованих релігійних організацій.

Релігійна громада отримує статус юридичної особи з моменту державної реєстрації десятьма громадянами її положення чи статуту у обласній державній адміністрації чи міській для Києва та Севастополя.

Статут чи положення релігійного центру, управління, монастиря, релігійного братства, місії та духовного навчального закладу  подається на реєстрацію до Міністерства культури України. Після реєстрації статуту Міністерством культури України Державна реєстраційна служба України проводить реєстрацію релігійної організації як юридичної особи та вносить відомості до державного реєстру.

Засновниками монастирів, релігійних братств, місій, духовних навчальних закладів можуть виступати релігійні управління та центри.

Релігійні організації можуть бути засновниками інших підприємств та закладів, що є юридичними особами.

Між релігійною організацією та громадянами, що в ній працюють (в тому числі священнослужителями), укладаються трудові договори.

Пожертвування та доходи релігійних організацій не підлягають оподаткуванню.

Етапи реєстрації релігійної організації:

 1. Підготовка необхідного пакету документів.
 2. Реєстрація статуту релігійної організації.
 3. Внесення даних про організацію до реєстру.
 4. Отримання довідки статуправління (ЄДРПОУ)
 5. Постановка на облік в податковій інспекції, Пенсійному фонді.

Для підготовки документів та безпосередньо реєстрації релігійної організації необхідні:

 1. Документи заявників;
 2. Підтвердження юридичної адреси;
 3. Довіреність.

Юридична фірма «ЮРКОМПЛЕКС» має позитивний досвід реєстрації різних видів релігійних організацій та готова надати послугу з їх державної реєстрації швидко, за мінімальною ціною, без черги та прихованих платежів, здійснюючи безкоштовну доставку Замовнику.

Базова вартість послуги складає 10 500 грн.

У вартість послуг входять всі офіційні платежі, вартість печатки, нотаріальні витрати.

Базовий строк виконання послуги становить до трьох місяців. Якщо Міністерство культури України зажадає додаткового висновку, то даний термін збільшиться на 2 місяці.

Строк виконання послуги може суттєво зменшуватись за необхідністю.

 

Дізнайтеся подробиці, скориставшись контактними даними, вказаними на сайті. Спеціаліст нашої компанії проконсультує Вас та допоможе прийняти оптимальне рішення.

 

 

Замовити послугу

Замовити по телефону:

тел/факс (044) 462-4941
моб: (066) 712-6771

Онлайн Замовлення:

Замовити безкоштовну консультацію

Замовити по телефону:

тел/факс (044) 462-4941
моб: (066) 712-6771

Онлайн Замовлення:

Дякуємо.
Ваше повідомлення успішно відправлено.
Вибачте. Виникла помилка. Спробуйте трохи пізніше, або зв'яжіться з нами по телефону.

тел/факс (044) 462-4941
моб: (066) 712-6771

Закрити

Шановні клієнти!

ТОВ «ЮРИДИЧНА ФІРМА «ЮРКОМПЛЕКС» інформує Вас про зміни, що відбулися в законодавстві України та можуть стосуватися діяльності Вашого підприємства.

17 червня 2018 року набув чинності Закон України № 2275-VIII "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю", крім частини другої статті 23 Закону щодо переходу частки ТОВ до спадкоємця, яка набирає чинності з 17 червня 2019 року.

Відповідно з 17 червня 2018 року втратив чинність Закон України "Про господарські товариства" у частині, що стосується товариств з обмеженою відповідальністю та товариств з додатковою відповідальністю.

Товариства з обмеженою відповідальністю та товариства з додатковою відповідальністю протягом року з дня набрання чинності цього Закону, можуть безкоштовно привести свої Статути у відповідність до нового Закону та провести держану реєстрацію відповідних змін.

Протягом року, тобто з 17 червня 2018 року до 16 червня 2019 року, положення статуту товариства з обмеженою відповідальністю та товариства з додатковою відповідальністю, що не відповідають новоприйнятому Закону, вважатимуться чинними. При внесенні будь-яких змін до статуту товариства з обмеженою відповідальністю та товариства з додатковою відповідальністю це правило не застосовується.

До 16 червня 2019 року всі товариства з обмеженою відповідальністю та товариства з додатковою відповідальністю повинні будуть привести свої статути у відповідність до чинного законодавства. При реєстрації нової редакції статуту до 17 червня 2019 року державне мито (адміністративний збір) не оплачується.

ТОВ «ЮРИДИЧНА ФІРМА «ЮРКОМПЛЕКС» пропонує свої послуги щодо розробки нової редакції статуту та його державної реєстрації.

Вартість послуги складатиме 2500 гривень. Держмито та послуги нотаріуса оплачуються додатково.

Крім того, з’явився новий механізм регулювання корпоративних відносин між учасниками ТОВ – корпоративний договір, в якому можна передбачити особливості розпорядженням майнових прав, що виникають з володіння частками в статутному капіталі.

ТОВ «ЮРИДИЧНА ФІРМА «ЮРКОМПЛЕКС» пропонує свої послуги щодо розробки корпоративного договору під Ваші особисті домовленості.

Вартість послуги складатиме від 2000 гривень.

Закрити