Замовити безкоштовну консультацію:

Замовити по телефону:

тел/факс (044) 462-4941
моб: (066) 712-6771


Онлайн Замовлення:

*Iм'я:
*Телефон:
*E-mail:
*Коментарі:
 

 

Послуги

Реєстрація ПП (ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА)

Приватне підприємство (ПП) засновується на власності одного або декількох фізичних осіб. Засновниками приватного підприємства можуть бути як громадяни України, так і іноземці або особи без громадянства, а також інша юридична особа.

    Установчим документом приватного підприємства є його статут. Законодавством України не встановлений мінімальний розмір статутного капіталу, тому він може бути будь-яким.
     Місцезнаходженням приватного підприємства є місцезнаходження постійно діючого виконавчого органу. Ним може бути практично будь-яке нежитлове приміщення, а також місце проживання одного із засновників на момент реєстрації.


Для реєстрації ПП необхідний наступний перелік документів:

 • Ксерокопії паспортів засновників та директора ( 1,2 та сторінки з пропискою)
 • Ксерокопії ідентифікаційних номерів засновників і директора
 • Якщо засновник юридична особа – копія статуту
 • Якщо засновник фізична особа – нерезидент, то перед здійсненням державної реєстрації йому необхідно отримати в Україні ідентифікаційний номер (можемо надати таку послугу : див. розділ – отримання ідентифікаційного номеру)
 • Якщо засновник юридична особа – нерезидент – необхідно надати нотаріально посвідчену, апостильовану,  перекладену українською мовою (переклад завіряється нотаріально) виписку з торгового (державного, комерційного) реєстру країни походження, отриманої не пізніше як за 6 місяців до здійснення реєстраційних дій в Україні та нотаріально посвідчену, апостильовану,  перекладену українською мовою (переклад завіряється нотаріально) довіреність на представника компанії, якщо особи вказані в виписці як підписанти не з’являться в Україну для підписання документів особисто
 • Дані щодо найменування, місцезнаходження, видів діяльності, розміру статутного фонду та розподілення часток між засновниками, офіційний телефон

Після реєстрації Замовник отримує наступні документи:

 • Опис
 • Виписка з Єдиного Державного Реєстру
 • Відомості з  ЄДРПОУ (довідку статистики)
 • Статут
 • Протокол
 • Печатку

За бажанням Клієнта Компанія може додатково за окрему плату подати в  органи Податкової інспекції звіт про прийнятих працівників (додаток Д1) та зареєструвати його платником ПДВ або Єдиного податку

Юридична фірма «ЮРКОМПЛЕКС» готова надати послугу з державної реєстрації ПП швидко, за мінімальною ціною, без черги та прихованих платежів, здійснюючи безкоштовну доставку Замовнику.

Базова вартість послуги складає 3 000 грн.

У вартість послуг входять всі офіційні платежі, вартість печатки.

За необхідності – надаються юридичні адреси (вартість – від 1200 грн. за рік)

Базовий строк виконання послуги становить 1 добу. За бажанням Клієнта строк може бути скорочений до 2-х годин.

Дізнайтеся подробиці, скориставшись контактними даними, вказаними на сайті. Спеціаліст нашої компанії проконсультує Вас та допоможе прийняти оптимальне рішення.

 

ТОВ «ЮРИДИЧНА ФІРМА «ЮРКОМПЛЕКС»

Місто Київ, вулиця Костянтинівська 54, квартира 4

Тел./факс: 044 / 462 49 41,425 78 87, 425 9012, 425 94 45

Тел.: 066 712 67 71, 068 778 44 74

Email: jurkomplex@ukr.net

Замовити документ:
Реєстрація ПП (ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА)

Замовити по телефону:

тел/факс (044) 462-4941
моб: (066) 712-6771


Онлайн Замовлення:

*Iм'я:
*Телефон:
*E-mail:
*Коментарі: