Послуги

Реєстрація інформаційного агенства

Інформаційні агентства - це зареєстровані як юридичні особи суб’єкти інформаційної діяльності, що діють з метою надання інформаційних послуг.

Представництво інформаційного агентства в Україні – це зареєстроване в Україні відповідно до чинного законодавства як суб’єкт інформаційної діяльності будь-яка установа (бюро, представництво, корпункт тощо), що представляє в Україні державне або недержавне інформаційне агентство, зареєстроване як юридична особа згідно з чинним законодавством відповідної країни, і яке здійснює свою діяльність в Україні у сфері інформації відповідно до Закону України "Про інформацію" та Закону України "Про інформаційні агентства".

Інформаційні агентства згідно з чинним законодавством України поширюють свою продукцію державною, а також іншими мовами, дотримуючи загальновизнаних етично-моральних норм слововживання.

Установчі документи, складені іноземною мовою, подаються для державної реєстрації інформаційних агентств як суб’єктів інформаційної діяльності разом з їх перекладом на українську мову, засвідчені в установленому порядку.

Право на заснування інформаційного агентства

Право на заснування інформаційного агентства в Україні належить громадянам та юридичним особам України. Іноземці та іноземні юридичні особи мають право бути співзасновниками інформаційних агентств України.

Державній реєстрації підлягають усі інформаційні агентства та представництва інформаційних агентств, що засновуються або діють в Україні.

Державна реєстрація представництв іноземних інформаційних агентств як суб’єктів інформаційної діяльності здійснюється після акредитації їх кореспондентів у Міністерстві закордонних справ.

Зразок заяви про державну реєстрацію інформаційного агентства як суб’єкта інформаційної діяльності

Згідно із Законом "Про інформаційні агентства" прошу(симо) зареєструвати (перереєструвати у зв’язку із зміною назви, сфери розповсюдження інформаційної продукції, засновників (складу співзасновників), основних положень статутних документів) інформаційне агентство або представництво іноземного інформаційного агентства.

Повідомляємо необхідні дані:

 1. Засновник (співзасновник): (засновник – фізична особа наводить прізвище, ім’я, по батькові, рік народження, місце проживання, номери засобів зв’язку; юридична особа наводить повне найменування, місцезнаходження, номери засобів зв’язку, назва банківської установи, в якій відкриті рахунки, та номери рахунків, громадянин України або іншої держави наводить паспорті дані, дані про громадянство, що підтверджується копією відповідних сторінок паспорту.
 2. Повне найменування та скорочена назва інформаційного агентства.
 3. Вид інформаційного агентства та його організаційно-правова форма.
 4. Передбачувана сфера розповсюдження інформаційної продукції (місцева, регіональна, національна, національна та зарубіжна, зарубіжна).
 5. Мови, якими буде розповсюджуватися інформаційна продукція.
 6. Програмна мета та основні напрями діяльності інформаційного агентства.
 7. Джерела фінансового та матеріально-технічного забезпечення діяльності інформаційного агентства.
 8. Місцезнаходження інформаційного агентства.

До заяви про державну реєстрацію інформаційного агентства додається виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців про таку юридичну особу.

Заява подається державною мовою у друкованому вигляді на аркуші формату А4 за підписом засновників (співзасновників) або уповноважених ними осіб (для засновників – юридичних осіб підписи уповноважених осіб засвідчуються печаткою).

Строки державної реєстрації

Заява розглядається у семиденний термін з дня її одержання.

За результатами розгляду заяви приймається одне з таких рішень:

 1. про державну реєстрацію (перереєстрацію) інформагентства;
 2. про відмову в державній реєстрації (перереєстрацію) інформагентства;
 3. про видачу дубліката свідоцтва про державну реєстрацію інформагентства;
 4. про відмову у видачі дубліката свідоцтва про державну реєстрацію інформагентства.

У разі виявлення в заяві відсутності (неточного або неправильного зазначення) відомостей Мін’юст може письмово повідомити про це засновника (співзасновників) у межах строку, установленого в пункті 2.5 Положення.

Відмова в державній реєстрації інформагентства

Відмова в державній реєстрації інформагентства можлива виключно з підстав, установлених статтею 14 Законом України "Про інформаційні агентства", якщо:

 1. назва інформаційного агентства, його програмна мета, основні цілі та напрями діяльності суперечать статтям 2, 3 Закону;
 2. Мін’юстом уже зареєстровано інше інформаційне агентство з тією самою назвою;
 3. заяву подано до закінчення року з дня набрання законної сили рішенням суду про припинення діяльності цього інформаційного агентства.

Сплата збору за державну реєстрацію

Після оформлення Мін’юстом рішень та сплати збору за державну реєстрацію заявникові видається свідоцтво встановленого Постановою зразка.

Після прийняття рішення реєструючим органом про державну реєстрацію (перереєстрацію) інформаційного агентства як суб’єкта інформаційної діяльності реєстраційний збір сплачується у встановленому розмірі на поточний рахунок 33210852700011 УДК у Шевченківському районі м. Києва (одержувач), код  ЄДРПОУ 26077968, МФО 820019.
Банк одержувача: УДК м. Києва.
Призначення платежу: в дохід Держбюджету, код 22010900 за державну реєстрацію/перереєстрацію видання/інформаційного агентства) «назва видання/інформаційного агентства.

Реєстраційний збір справляється у розмірах, установлених постановою Кабінету Міністрів України від 17 листопада 1997 р. N 1287.

За державну реєстрацію інформаційного агентства як суб’єкта інформаційної діяльності установлений збір у таких розмірах:

а) за проведення державної реєстрації інформаційного агентства як суб’єкта інформаційної діяльності - 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
б) за проведення державної реєстрації інформаційного агентства як суб’єкта інформаційної діяльності, заснованого за участю громадян та/або юридичних осіб інших держав, а також юридичних осіб України, у статутному фонді яких є іноземний капітал, - 120 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Збір за перереєстрацію інформаційного агентства як суб’єкта інформаційної діяльності чи видачу дубліката свідоцтва

У разі перереєстрації інформаційного агентства як суб’єкта інформаційної діяльності за видачу свідоцтва справляється збір у розмірі 50 відсотків установленого реєстраційного збору.

За видачу дубліката свідоцтва про державну реєстрацію інформаційного агентства як суб’єкта інформаційної діяльності справляється збір у розмірі 20 відсотків установленого реєстраційного збору.

Необхідні документи:

 • Для засновників фізичних осіб-підприємців – ксерокопії паспорта та довідки про присвоєння ідентифікаційного коду.
 • Для засновників юридичних осіб – нотаріальна копія свідоцтва про державну реєстрацію, довідки із статуправління та статуту юридичної особи, протокол про створення юридичної особи.

Етапи реєстрації:

 1. Реєстрація видання в Міністерстві юстиції України або його територіальних підрозділах.

По закінченні виконання робіт - отримання свідоцтва про державну реєстрацію інформаційного агентства.

Юридична фірма «ЮРКОМПЛЕКС» має позитивний досвід реєстрації інформаційних агенств та готова надати послугу з їх державної реєстрації швидко, за мінімальною ціною, без черги та прихованих платежів, здійснюючи безкоштовну доставку Замовнику.

Базова вартість послуги складає 2500 грн.

Перереєстрація інформаційних агентств, видача дублікатів свідоцтв – 2000 грн.

Робота відбувається за умови повної передоплати

Базовий строк виконання послуги становить 15 робочих днів.

Строк виконання послуги може суттєво зменшуватись за необхідністю.

 

Дізнайтеся подробиці, скориставшись контактними даними, вказаними на сайті. Спеціаліст нашої компанії проконсультує Вас та допоможе прийняти оптимальне рішення.

 

Замовити послугу

Замовити по телефону:

тел/факс (044) 462-4941
моб: (066) 712-6771

Онлайн Замовлення:

Замовити безкоштовну консультацію

Замовити по телефону:

тел/факс (044) 462-4941
моб: (066) 712-6771

Онлайн Замовлення:

Дякуємо.
Ваше повідомлення успішно відправлено.
Вибачте. Виникла помилка. Спробуйте трохи пізніше, або зв'яжіться з нами по телефону.

тел/факс (044) 462-4941
моб: (066) 712-6771

Закрити

Шановні клієнти!

ТОВ «ЮРИДИЧНА ФІРМА «ЮРКОМПЛЕКС» інформує Вас про зміни, що відбулися в законодавстві України та можуть стосуватися діяльності Вашого підприємства.

17 червня 2018 року набув чинності Закон України № 2275-VIII "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю", крім частини другої статті 23 Закону щодо переходу частки ТОВ до спадкоємця, яка набирає чинності з 17 червня 2019 року.

Відповідно з 17 червня 2018 року втратив чинність Закон України "Про господарські товариства" у частині, що стосується товариств з обмеженою відповідальністю та товариств з додатковою відповідальністю.

Товариства з обмеженою відповідальністю та товариства з додатковою відповідальністю протягом року з дня набрання чинності цього Закону, можуть безкоштовно привести свої Статути у відповідність до нового Закону та провести держану реєстрацію відповідних змін.

Протягом року, тобто з 17 червня 2018 року до 16 червня 2019 року, положення статуту товариства з обмеженою відповідальністю та товариства з додатковою відповідальністю, що не відповідають новоприйнятому Закону, вважатимуться чинними. При внесенні будь-яких змін до статуту товариства з обмеженою відповідальністю та товариства з додатковою відповідальністю це правило не застосовується.

До 16 червня 2019 року всі товариства з обмеженою відповідальністю та товариства з додатковою відповідальністю повинні будуть привести свої статути у відповідність до чинного законодавства. При реєстрації нової редакції статуту до 17 червня 2019 року державне мито (адміністративний збір) не оплачується.

ТОВ «ЮРИДИЧНА ФІРМА «ЮРКОМПЛЕКС» пропонує свої послуги щодо розробки нової редакції статуту та його державної реєстрації.

Вартість послуги складатиме 2500 гривень. Держмито та послуги нотаріуса оплачуються додатково.

Крім того, з’явився новий механізм регулювання корпоративних відносин між учасниками ТОВ – корпоративний договір, в якому можна передбачити особливості розпорядженням майнових прав, що виникають з володіння частками в статутному капіталі.

ТОВ «ЮРИДИЧНА ФІРМА «ЮРКОМПЛЕКС» пропонує свої послуги щодо розробки корпоративного договору під Ваші особисті домовленості.

Вартість послуги складатиме від 2000 гривень.

Закрити