Послуги

Реєстрація громадської організації

Порядок реєстрації громадських організацій зазнав значних змін. Основна складність полягає в тому, що новий Закон передбачає абсолютно нові види громадських організацій, а значить і установчі документи (статути, протоколи, положення) повинні бути принципово новими. Використання старих форм вже неможливо.

Громадська організація є об'єднанням громадян, мета якого - задоволення та захист її учасниками своїх інтересів (законні соціальні, економічні, творчі, спортивні та інші загальні для учасників інтереси).

Громадські організації можуть бути утворені з всеукраїнським статусом.

Всеукраїнський статус об'єднання громадян може бути присвоєний об'єднанню, якщо у нього будуть зареєстровані відокремлені підрозділи (раніше - місцеві осередки) у чотирнадцяти областях України.

Виступати в ролі засновників громадських організацій можуть фізичні особи, що досягли 18 років (це можуть бути як громадяни України, так і нерезиденти, в тому числі особи без громадянства). При цьому заснувати молодіжну або дитячу організацію можуть особи, які досягли 15-річного віку.

Членство в громадських організаціях (за винятком дитячих і молодіжних) дозволено для осіб, які досягли чотирнадцятирічного віку.

Реєстрація громадської організації включає наступні етапи:

1.      Реєстрація громадської організації в органах юстиції.

2.      Реєстрація в органах статистики

3.      Реєстрація в органах податкової інспекції та Пенсійного фонду

4.      Отримання статусу неприбутковості ( за потреби)

Необхідні документи та інформація:

 1. Назва організації та види діяльності, які вона буде здійснювати;
 2. Копії паспортів та ідентифікаційних номерів засновників;
 3. Копію статуту та виписку -  для юридичної особи-засновника;
 4. Місця роботи, посади і телефони осіб, що будуть входити до складу органів управління та контролю
 5. Ксерокопії реєстраційних документів відокремлених підрозділів (для Організацій, що діють з Всеукраїнською статусом).
 6. Бажану структуру органів управління громадської організації, кількісний і персональний склад органів управління.
 7. Основні цілі і завдання діяльності Організації;.

Після реєстрації Замовник отримує наступні документи:

 • Опис
 • Виписку про державну реєстрацію
 • Статут
 • Рішення про створення
 • Печатку
 • Довідку про включення до ЄДРПОУ (довідку статистики)

Щодо отримання статусу неприбутковості досягаються окремі домовленості.

Юридична фірма «ЮРКОМПЛЕКС» має позитивний досвід реєстрації різних видів громадських організацій за новими правилами та готова надати послугу з їх державної реєстрації швидко, за мінімальною ціною, без черги та прихованих платежів, здійснюючи безкоштовну доставку Замовнику.

Базова вартість послуги складає 5 500 грн.

У вартість послуг входять всі офіційні платежі, вартість печатки.

За необхідності – надаються юридичні адреси (вартість – від 1200 грн. за рік)

Базовий строк виконання послуги становить 15 робочих днів.

Термін отримання статусу Всеукраїнської - договірний.

Строк виконання послуги може суттєво зменшуватись за необхідністю.

 

Дізнайтеся подробиці, скориставшись контактними даними, вказаними на сайті. Спеціаліст нашої компанії проконсультує Вас та допоможе прийняти оптимальне рішення.

 

 

Замовити послугу

Замовити по телефону:

тел/факс (044) 462-4941
моб: (066) 712-6771

Онлайн Замовлення:

Замовити безкоштовну консультацію

Замовити по телефону:

тел/факс (044) 462-4941
моб: (066) 712-6771

Онлайн Замовлення:

Дякуємо.
Ваше повідомлення успішно відправлено.
Вибачте. Виникла помилка. Спробуйте трохи пізніше, або зв'яжіться з нами по телефону.

тел/факс (044) 462-4941
моб: (066) 712-6771

Закрити

Шановні клієнти!

ТОВ «ЮРИДИЧНА ФІРМА «ЮРКОМПЛЕКС» інформує Вас про зміни, що відбулися в законодавстві України та можуть стосуватися діяльності Вашого підприємства.

17 червня 2018 року набув чинності Закон України № 2275-VIII "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю", крім частини другої статті 23 Закону щодо переходу частки ТОВ до спадкоємця, яка набирає чинності з 17 червня 2019 року.

Відповідно з 17 червня 2018 року втратив чинність Закон України "Про господарські товариства" у частині, що стосується товариств з обмеженою відповідальністю та товариств з додатковою відповідальністю.

Товариства з обмеженою відповідальністю та товариства з додатковою відповідальністю протягом року з дня набрання чинності цього Закону, можуть безкоштовно привести свої Статути у відповідність до нового Закону та провести держану реєстрацію відповідних змін.

Протягом року, тобто з 17 червня 2018 року до 16 червня 2019 року, положення статуту товариства з обмеженою відповідальністю та товариства з додатковою відповідальністю, що не відповідають новоприйнятому Закону, вважатимуться чинними. При внесенні будь-яких змін до статуту товариства з обмеженою відповідальністю та товариства з додатковою відповідальністю це правило не застосовується.

До 16 червня 2019 року всі товариства з обмеженою відповідальністю та товариства з додатковою відповідальністю повинні будуть привести свої статути у відповідність до чинного законодавства. При реєстрації нової редакції статуту до 17 червня 2019 року державне мито (адміністративний збір) не оплачується.

ТОВ «ЮРИДИЧНА ФІРМА «ЮРКОМПЛЕКС» пропонує свої послуги щодо розробки нової редакції статуту та його державної реєстрації.

Вартість послуги складатиме 2500 гривень. Держмито та послуги нотаріуса оплачуються додатково.

Крім того, з’явився новий механізм регулювання корпоративних відносин між учасниками ТОВ – корпоративний договір, в якому можна передбачити особливості розпорядженням майнових прав, що виникають з володіння частками в статутному капіталі.

ТОВ «ЮРИДИЧНА ФІРМА «ЮРКОМПЛЕКС» пропонує свої послуги щодо розробки корпоративного договору під Ваші особисті домовленості.

Вартість послуги складатиме від 2000 гривень.

Закрити