Послуги

Ліквідація представництва іноземної компанії в Україні

Діяльність представництва іноземної компанії в Україні може бути припинена:

  • в разі ліквідації материнської компанії;
  • за рішенням іноземного суб’єкта господарської діяльності, що відкрив представництво в Україні;
  • в разі закінчення дії угоди на підставі якої було відкрито представництво;
  • за рішенням суду

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ

1. Оригінал свідоцтва про реєстрацію представництва;

2. Довідка про внесення до реєстру підприємств та організацій України (Довідка статистики);

3. Довідка про взяття на облік платника податків (Довідка за формою 4-ОПП);

4. Повідомлення про взяття на облік платника єдиного соціального внеску;

5. Рішення (протокол) материнської компанії про закриття представництва (текст рішення або протоколу надає наша компанія), перекладений українською мовою, підпис перекладача завірена нотаріально.

6. Довіреність від материнської компанії про надання повноважень щодо закриття (ліквідації) представництва(текст довіреності надає наша компанія), нотаріально завірена, апостильовану, за необхідності – легалізована, перекладена українською мовою, підпис перекладача завіряється нотаріально.

Етапи ліквідації:

  1. Надання усних консультацій з усіх питань, пов’язаних із підготовкою документів на закриття (ліквідацію) представництва, підготовку повного пакету документів.
  2. Зняття представництва з обліку в органах державної податкової служби.
  3. Зняття представництва з обліку в органах пенсійного фонду.
  4. Зняття представництва з обліку в органах митної служби.
  5. Виключення представництва з реєстру підприємств та організації України.

По закінченні виконання робіт Замовник отримає повідомлення про закриття (ліквідацію) представництва.

Юридична фірма «ЮРКОМПЛЕКС» готова здійснити ліквідацію представництва швидко, за мінімальною ціною, без черги та прихованих платежів, здійснюючи безкоштовну доставку Замовнику.

ВАРТІСТЬ ТА СТРОКИ

Базова вартість послуги становить 16 000 гривень.

Вартість послуг не може включати штрафів, нарахувань, пені, тощо, які обумовлені неправильним веденням обліку, неподанням звітності, тощо.

Строк повної ліквідації представництва  іноземної компанії – від 60 робочих днів з моменту отримання повного пакету документів.

Дізнайтеся подробиці, скориставшись контактними даними, вказаними на сайті. Спеціаліст нашої компанії проконсультує Вас та допоможе прийняти оптимальне рішення.

.

 

Замовити послугу

Замовити по телефону:

тел/факс (044) 462-4941
моб: (066) 712-6771

Онлайн Замовлення:

Замовити безкоштовну консультацію

Замовити по телефону:

тел/факс (044) 462-4941
моб: (066) 712-6771

Онлайн Замовлення:

Дякуємо.
Ваше повідомлення успішно відправлено.
Вибачте. Виникла помилка. Спробуйте трохи пізніше, або зв'яжіться з нами по телефону.

тел/факс (044) 462-4941
моб: (066) 712-6771

Закрити

Шановні клієнти!

ТОВ «ЮРИДИЧНА ФІРМА «ЮРКОМПЛЕКС» інформує Вас про зміни, що відбулися в законодавстві України та можуть стосуватися діяльності Вашого підприємства.

17 червня 2018 року набув чинності Закон України № 2275-VIII "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю", крім частини другої статті 23 Закону щодо переходу частки ТОВ до спадкоємця, яка набирає чинності з 17 червня 2019 року.

Відповідно з 17 червня 2018 року втратив чинність Закон України "Про господарські товариства" у частині, що стосується товариств з обмеженою відповідальністю та товариств з додатковою відповідальністю.

Товариства з обмеженою відповідальністю та товариства з додатковою відповідальністю протягом року з дня набрання чинності цього Закону, можуть безкоштовно привести свої Статути у відповідність до нового Закону та провести держану реєстрацію відповідних змін.

Протягом року, тобто з 17 червня 2018 року до 16 червня 2019 року, положення статуту товариства з обмеженою відповідальністю та товариства з додатковою відповідальністю, що не відповідають новоприйнятому Закону, вважатимуться чинними. При внесенні будь-яких змін до статуту товариства з обмеженою відповідальністю та товариства з додатковою відповідальністю це правило не застосовується.

До 16 червня 2019 року всі товариства з обмеженою відповідальністю та товариства з додатковою відповідальністю повинні будуть привести свої статути у відповідність до чинного законодавства. При реєстрації нової редакції статуту до 17 червня 2019 року державне мито (адміністративний збір) не оплачується.

ТОВ «ЮРИДИЧНА ФІРМА «ЮРКОМПЛЕКС» пропонує свої послуги щодо розробки нової редакції статуту та його державної реєстрації.

Вартість послуги складатиме 2500 гривень. Держмито та послуги нотаріуса оплачуються додатково.

Крім того, з’явився новий механізм регулювання корпоративних відносин між учасниками ТОВ – корпоративний договір, в якому можна передбачити особливості розпорядженням майнових прав, що виникають з володіння частками в статутному капіталі.

ТОВ «ЮРИДИЧНА ФІРМА «ЮРКОМПЛЕКС» пропонує свої послуги щодо розробки корпоративного договору під Ваші особисті домовленості.

Вартість послуги складатиме від 2000 гривень.

Закрити