Послуги

Ліквідація підприємства

Ліквідація підприємства може бути здійснена в один з нижче наведених способів:

 1. шляхом ліквідації за рішенням власника
 2. за рішенням суду
 3. альтернативна ліквідація (шляхом продажу підприємства)

1). Ліквідація за рішенням власника

Ліквідація підприємства - це припинення діяльності юридичної особи без переходу прав і обов'язків ліквідованої юридичної особи будь-яким іншим юридичним особам та внесення до Єдиного державного реєстру запису про припинення юридичної особи.

Процедуру ліквідації юридичної особи можна поділити на наступні етапи:

 1. Прийняття учасником (учасниками) рішення про ліквідацію юридичної особи
 2. Внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запису про рішення засновників (учасників) юридичної особи щодо її ліквідації;
 3. Протягом 2-х місяців з дати публікації триває робота ліквідаційної комісії, а саме: прийняття вимог кредиторів, стягнення дебіторської заборгованості, закриття всіх рахунків, інвентаризації майна юридичної особи тощо, задоволення вимог кредиторів, складання та затвердження ліквідаційного балансу, проходження перевірок та зняття з обліку в органах державної податкової служби України, Пенсійному фонді України та фондах соціального страхування, повернення ліцензій та інших документів дозвільного характеру, здача документів до архіву;
 4. Внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запису про припинення юридичної особи.

В комплекс послуг з реєстрації припинення юридичної особи входить:

 • консультування з питань ліквідації юридичної особи;
 • підготовка та подання всіх необхідних документів для початку ліквідації юридичної особи;
 • повне супроводження ліквідаційної процедури;
 • представництво інтересів юридичної особи під час проходження перевірки у Податковій інспекції та зняття з обліку;
 • представництво інтересів юридичної особи під час проходження перевірок у Пенсійному фонді і фондах соціального страхування та зняття з обліку юридичної особи;
 • передача документів, які підлягають зберіганню, до відповідних архівних установ;
 • подання повного пакету документів до відповідної районної державної адміністрації для внесення запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців про припинення юридичної особи.

Базова вартість послуги становить 8 000 грн.

У вартість послуг входять всі офіційні платежі. Штрафи та інші додаткові витрати оплачуються Замовником окремо.

Базові строки виконання послуги становлять від 3-ох місяців.

2) Ліквідація підприємства за рішенням суду

Порядок ліквідації юридичної особи чи фізичної особи-підприємця шляхом банкротства передбачений Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Банкрутство - визнана господарським судом неспроможність боржника відновити свою платоспроможність та задовольнити визнані судом вимоги кредиторів не інакше як через застосування ліквідаційної процедури. Справа про банкрутство порушується господарським судом, якщо безспірні вимоги кредитора (кредиторів) до боржника сукупно складають не менше трьохсот мінімальних розмірів заробітної плати, які не були задоволені боржником протягом трьох місяців після встановленого для їх погашення строку, якщо інше не передбачено Законом. Якщо за результатами ліквідаційного балансу після задоволення вимог кредиторів не залишилося майна, господарський суд виносить ухвалу про ліквідацію юридичної особи - банкрута. Копія цієї ухвали направляється органу, який здійснив державну реєстрацію юридичної особи - банкрута, та органам державної статистики для виключення юридичної особи з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, а також власнику (органу, уповноваженому управляти майном), органам державної податкової служби за місцезнаходженням банкрута.

Юридична фірма «ЮРКОМПЛЕКС» готова надати послугу із супроводження ліквідації юридичної особи або фізичної особи - підприємця шляхом визнання його банкрутом швидко, за мінімальною ціною, без черги та прихованих платежів, здійснюючи безкоштовну доставку Замовнику.

В комплекс послуг із супроводження ліквідації через банкрутство входить:

 • правовий аналіз ситуації з моделюванням можливих варіантів її вирішення;
 • підготовка необхідних документів для звернення до господарського суду для порушення справи про банкрутство;
 • представництво інтересів на засіданнях господарського суду;
 • підготовка та подання процесуальних документів в ході судового провадження в справі про банкрутство;
 • супроводження ліквідації на всіх етапах банкрутства. 

Базова вартість послуги становить 16 000 грн.

У вартість послуг не входять офіційні платежі та інші додаткові платежі.

Для початку співпраці з надання даної послуги нам необхідно надати:

 • всі установчі документи;
 • інформацію про вікриті рахунки в установах банків та наявності коштів;
 • інформацію про наявність майна (в тому числі яке перебуває під заставою);
 • документи, що підтверджують безспірні вимоги кредитора (кредиторів) до боржника, які сукупно складають не менше трьохсот мінімальних розмірів заробітної плати, що не були задоволені боржником протягом трьох місяців після встановленого для їх погашення строку.

3.) Альтернативна ліквідація підприємства

Процедура ліквідації ТОВ та інших юридичних осіб не призводить до припинення юридичної особи та внесення відповідно запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, а полягає у відступленні своєї частки у юридичній особі на користь іншої особи, зміні керівника юридичної особи та, за необхідності, місцезнаходження, найменування та видів діяльності такої юридичної особи.

При цьому жодних перевірок контролюючими органами не здійснюється. Після державної реєстрації відповідних змін ні засновники, ні керівник не будуть мати жодного відношення до юридичної особи.

Юридична фірма «ЮРКОМПЛЕКС» готова здійснити альтернативну ліквідацію в Ваших інтересах «під ключ» (від пошуку покупця до повної державної реєстрації зміни власників та керівника та отримання відповідних підтверджуючих документів) швидко, за мінімальною ціною, без черги та прихованих платежів, здійснюючи безкоштовну доставку Замовнику.

В комплекс зазначених послуг входить:

 • консультування з питань альтернативної ліквідації юридичної особи;
 • підготовка пакету всіх необхідних документів;
 • подання та отримання пакету необхідних документів до відповідного органу державної реєстрації.

Базова вартість послуги становить 12 000 грн.

У вартість послуг входять всі офіційні платежі, послуги нотаріуса.

Базовий строк виконання послуги становить 5 робочих днів. 

Строк виконання послуги може суттєво зменшуватись за необхідністю.

Для початку співробітництва Вам необхідно надати нам:

 • оригінал виписки (свідоцтва) про державну реєстрацію юридичної особи;
 • оригінал довідки з статистики про внесення відомостей про юридичну особу до ЄДРПОУ;
 • оригінал статуту та установчого договору (за наявності);
 • у разі необхідності - печатку підприємства;

Дізнайтеся подробиці, скориставшись контактними даними, вказаними на сайті. Спеціаліст нашої компанії проконсультує Вас та допоможе прийняти оптимальне рішення.

 

Замовити послугу

Замовити по телефону:

тел/факс (044) 462-4941
моб: (066) 712-6771

Онлайн Замовлення:

Замовити безкоштовну консультацію

Замовити по телефону:

тел/факс (044) 462-4941
моб: (066) 712-6771

Онлайн Замовлення:

Дякуємо.
Ваше повідомлення успішно відправлено.
Вибачте. Виникла помилка. Спробуйте трохи пізніше, або зв'яжіться з нами по телефону.

тел/факс (044) 462-4941
моб: (066) 712-6771

Закрити

Шановні клієнти!

ТОВ «ЮРИДИЧНА ФІРМА «ЮРКОМПЛЕКС» інформує Вас про зміни, що відбулися в законодавстві України та можуть стосуватися діяльності Вашого підприємства.

17 червня 2018 року набув чинності Закон України № 2275-VIII "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю", крім частини другої статті 23 Закону щодо переходу частки ТОВ до спадкоємця, яка набирає чинності з 17 червня 2019 року.

Відповідно з 17 червня 2018 року втратив чинність Закон України "Про господарські товариства" у частині, що стосується товариств з обмеженою відповідальністю та товариств з додатковою відповідальністю.

Товариства з обмеженою відповідальністю та товариства з додатковою відповідальністю протягом року з дня набрання чинності цього Закону, можуть безкоштовно привести свої Статути у відповідність до нового Закону та провести держану реєстрацію відповідних змін.

Протягом року, тобто з 17 червня 2018 року до 16 червня 2019 року, положення статуту товариства з обмеженою відповідальністю та товариства з додатковою відповідальністю, що не відповідають новоприйнятому Закону, вважатимуться чинними. При внесенні будь-яких змін до статуту товариства з обмеженою відповідальністю та товариства з додатковою відповідальністю це правило не застосовується.

До 16 червня 2019 року всі товариства з обмеженою відповідальністю та товариства з додатковою відповідальністю повинні будуть привести свої статути у відповідність до чинного законодавства. При реєстрації нової редакції статуту до 17 червня 2019 року державне мито (адміністративний збір) не оплачується.

ТОВ «ЮРИДИЧНА ФІРМА «ЮРКОМПЛЕКС» пропонує свої послуги щодо розробки нової редакції статуту та його державної реєстрації.

Вартість послуги складатиме 2500 гривень. Держмито та послуги нотаріуса оплачуються додатково.

Крім того, з’явився новий механізм регулювання корпоративних відносин між учасниками ТОВ – корпоративний договір, в якому можна передбачити особливості розпорядженням майнових прав, що виникають з володіння частками в статутному капіталі.

ТОВ «ЮРИДИЧНА ФІРМА «ЮРКОМПЛЕКС» пропонує свої послуги щодо розробки корпоративного договору під Ваші особисті домовленості.

Вартість послуги складатиме від 2000 гривень.

Закрити