Замовити безкоштовну консультацію:

Замовити по телефону:

тел/факс (044) 462-4941
моб: (066) 712-6771


Онлайн Замовлення:

*Iм'я:
*Телефон:
*E-mail:
*Коментарі:
 

 

Послуги

Отримання свідоцтва платника ПДВ

Свідоцтво платника ПДВ  в обов’язковому порядку отримують ті підприємства,  які зобов’язані  реєструватися платниками ПДВ обсяг операцій без ПДВ яких,  за  останніх 12 місяців, перевищує 300000,00грн.,  або добровільно реєструються платниками ПДВ у відповідності норм Податкового Кодексу.

З липня 2012 року дозволяється добровільна реєстрація підприємств платниками ПДВ незалежно від обсягів господарських операцій. Тобто будь-яке підприємство, навіть новостворене, може зареєструватись платником податку на додану вартість та отримати свідоцтво. В випадку отримання будь-якого об’єму доходу, платник подає заяву на реєстрацію платника ПДВ в перші 10 календарних днів місяця, а діяти свідоцтво ПДВ починає з 1 числа наступного місяця (тобто за заявою поданою з 1 по 10 квітня, свідоцтво буде діяти з 1 травня).

Свідоцтво платника ПДВ  видає податкова інспекція Вашого району.

Перелік документів, необхідних для реєстрації платником ПДВ:

  • реєстраційна заява платника ПДВ форма 1-ПДВ  – для заповнення інформація необхідна інформація:   кількість співробітників, розмір статутного фонду;
  • копію виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб підприємців;
  • копію паспорта і ідентифікаційного номера директора;
  • копію паспорта і ідентифікаційного номера головного бухгалтера (якщо є в штаті);
  • копію господарського договору оренди або суборенда, який підтверджує  адресу реєстрації і місце знаходження Вашого підприємства;
  • доручення від Вашого підприємства на нашого співробітника
  • документи, що підтверджують отримання доходу

На даний момент немає значних перепон в отриманні свідоцтва ПДВ, але вимоги до коректного оформлення документів залишилися.

Юридична фірма «ЮРКОМПЛЕКС» має багатолітній позитивний досвід реєстрації платників ПДВ та готова надати Вам цю послугу швидко, за мінімальною ціною, без черги та прихованих платежів, здійснюючи безкоштовну доставку Замовнику.

Базова вартість послуги становить 500 грн.

Базовий строк виконання послуги становить 5 робочих днів. 

Дізнайтеся подробиці, скориставшись контактними даними, вказаними на сайті. Спеціаліст нашої компанії проконсультує Вас та допоможе прийняти оптимальне рішення.

Замовити документ:
Отримання свідоцтва платника ПДВ

Замовити по телефону:

тел/факс (044) 462-4941
моб: (066) 712-6771


Онлайн Замовлення:

*Iм'я:
*Телефон:
*E-mail:
*Коментарі: