Послуги

Отримання свідоцтва платника ПДВ

Свідоцтво платника ПДВ  в обов’язковому порядку отримують ті підприємства,  які зобов’язані  реєструватися платниками ПДВ обсяг операцій без ПДВ яких,  за  останніх 12 місяців, перевищує 300000,00грн.,  або добровільно реєструються платниками ПДВ у відповідності норм Податкового Кодексу.

З липня 2012 року дозволяється добровільна реєстрація підприємств платниками ПДВ незалежно від обсягів господарських операцій. Тобто будь-яке підприємство, навіть новостворене, може зареєструватись платником податку на додану вартість та отримати свідоцтво. В випадку отримання будь-якого об’єму доходу, платник подає заяву на реєстрацію платника ПДВ в перші 10 календарних днів місяця, а діяти свідоцтво ПДВ починає з 1 числа наступного місяця (тобто за заявою поданою з 1 по 10 квітня, свідоцтво буде діяти з 1 травня).

Свідоцтво платника ПДВ  видає податкова інспекція Вашого району.

Перелік документів, необхідних для реєстрації платником ПДВ:

  • реєстраційна заява платника ПДВ форма 1-ПДВ  – для заповнення інформація необхідна інформація:   кількість співробітників, розмір статутного фонду;
  • копію виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб підприємців;
  • копію паспорта і ідентифікаційного номера директора;
  • копію паспорта і ідентифікаційного номера головного бухгалтера (якщо є в штаті);
  • копію господарського договору оренди або суборенда, який підтверджує  адресу реєстрації і місце знаходження Вашого підприємства;
  • доручення від Вашого підприємства на нашого співробітника
  • документи, що підтверджують отримання доходу

На даний момент немає значних перепон в отриманні свідоцтва ПДВ, але вимоги до коректного оформлення документів залишилися.

Юридична фірма «ЮРКОМПЛЕКС» має багатолітній позитивний досвід реєстрації платників ПДВ та готова надати Вам цю послугу швидко, за мінімальною ціною, без черги та прихованих платежів, здійснюючи безкоштовну доставку Замовнику.

Базова вартість послуги становить 500 грн.

Базовий строк виконання послуги становить 5 робочих днів. 

Дізнайтеся подробиці, скориставшись контактними даними, вказаними на сайті. Спеціаліст нашої компанії проконсультує Вас та допоможе прийняти оптимальне рішення.

 

Замовити послугу

Замовити по телефону:

тел/факс (044) 462-4941
моб: (066) 712-6771

Онлайн Замовлення:

Замовити безкоштовну консультацію

Замовити по телефону:

тел/факс (044) 462-4941
моб: (066) 712-6771

Онлайн Замовлення:

Дякуємо.
Ваше повідомлення успішно відправлено.
Вибачте. Виникла помилка. Спробуйте трохи пізніше, або зв'яжіться з нами по телефону.

тел/факс (044) 462-4941
моб: (066) 712-6771

Закрити

Шановні клієнти!

ТОВ «ЮРИДИЧНА ФІРМА «ЮРКОМПЛЕКС» інформує Вас про зміни, що відбулися в законодавстві України та можуть стосуватися діяльності Вашого підприємства.

17 червня 2018 року набув чинності Закон України № 2275-VIII "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю", крім частини другої статті 23 Закону щодо переходу частки ТОВ до спадкоємця, яка набирає чинності з 17 червня 2019 року.

Відповідно з 17 червня 2018 року втратив чинність Закон України "Про господарські товариства" у частині, що стосується товариств з обмеженою відповідальністю та товариств з додатковою відповідальністю.

Товариства з обмеженою відповідальністю та товариства з додатковою відповідальністю протягом року з дня набрання чинності цього Закону, можуть безкоштовно привести свої Статути у відповідність до нового Закону та провести держану реєстрацію відповідних змін.

Протягом року, тобто з 17 червня 2018 року до 16 червня 2019 року, положення статуту товариства з обмеженою відповідальністю та товариства з додатковою відповідальністю, що не відповідають новоприйнятому Закону, вважатимуться чинними. При внесенні будь-яких змін до статуту товариства з обмеженою відповідальністю та товариства з додатковою відповідальністю це правило не застосовується.

До 16 червня 2019 року всі товариства з обмеженою відповідальністю та товариства з додатковою відповідальністю повинні будуть привести свої статути у відповідність до чинного законодавства. При реєстрації нової редакції статуту до 17 червня 2019 року державне мито (адміністративний збір) не оплачується.

ТОВ «ЮРИДИЧНА ФІРМА «ЮРКОМПЛЕКС» пропонує свої послуги щодо розробки нової редакції статуту та його державної реєстрації.

Вартість послуги складатиме 2500 гривень. Держмито та послуги нотаріуса оплачуються додатково.

Крім того, з’явився новий механізм регулювання корпоративних відносин між учасниками ТОВ – корпоративний договір, в якому можна передбачити особливості розпорядженням майнових прав, що виникають з володіння частками в статутному капіталі.

ТОВ «ЮРИДИЧНА ФІРМА «ЮРКОМПЛЕКС» пропонує свої послуги щодо розробки корпоративного договору під Ваші особисті домовленості.

Вартість послуги складатиме від 2000 гривень.

Закрити