Замовити безкоштовну консультацію:

Замовити по телефону:

тел/факс (044) 462-4941
моб: (066) 712-6771


Онлайн Замовлення:

*Iм'я:
*Телефон:
*E-mail:
*Коментарі:
 

 

Послуги

НОРМАТИВНА ГРОШОВА ОЦІНКА ЗЕМЕЛЬ МІСТА КИЄВА

Рішенням Київської міської ради 03.07.2014 № 23/23 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Києва» у складі технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Києва затверджено:

  • схеми економіко-планувального зонування міста Києва;
  • нормативну грошову оцінку земель міста Києва;
  • схеми впливу локальних факторів, що характеризують місце розташування земельних ділянок у місті Києві;
  • нормативну грошову оцінку земель сільськогосподарського призначення в межах міста Києва.

Відповідно до вимог ст.286 Податкового кодексу України у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі необхідно подати відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки звітну податкову декларацію та довідку про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки з метою нарахування та сплати земельного податку або орендної плати за землю.

Прийом заяв для замовлення довідок про розмір нормативної грошової оцінки земельних ділянок за результатами розрахунку у відповідності до рішення Київської міської від 04.07.2014 № 23/23 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Києва» здійснюється від усіх суб’єктів господарської діяльності (в т.ч. підприємств, організацій та установ), земельні ділянки яких знаходяться в межах міста Києва, в приміщенні Департаменту земельних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),

Прийом заяв та видача довідок про розмір нормативної грошової оцінки земельних ділянок буде здійснюватись від уповноваженого представника суб’єкта господарської діяльності (в т.ч. підприємства, організації та установи) за наявності довіреності, оформленої відповідним чином. Зразок заяви для замовлення довідок про розмір нормативної грошової оцінки земельних ділянок за результатами розрахунку у відповідності до рішення Київської міської від 03.07.2014 № 23/23 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Києва» у рубриці «Зразки заяв».

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ

Для юридичних осіб:

  • Копія довідки Київського міського управління статистики із зазначенням КВЕД, «статистика»;
  • Документи, що підтверджують розміри земельної ділянки (державний акт, договір оренди земельної ділянки, матеріали земельно-кадастрової інвентаризації).
  • Документи, що підверджують загальну площу будівель і споруд на земельній ділянці (довідка основного балансоутримувача будівель)
  • Документи, що підтверджують право власності на будівлі або їх частки або право користування ними.
  • Дозвіл на проведення будівельних робіт (у разі проведення на земельній ділянці будівельних робіт).

Юридична фірма «ЮРКОМПЛЕКС» готова надати послугу з отримання довідки про нормативну грошову оцінку земель швидко, за мінімальною ціною, без черги та прихованих платежів.

Базова вартість послуги складає 2000 грн..

Базовий строк виконання послуги становить від 10 робочих днів. 

Строк виконання послуги може зменшуватись за необхідністю

Дізнайтеся подробиці, скориставшись контактними даними, вказаними на сайті. Спеціаліст нашої компанії проконсультує Вас та допоможе прийняти оптимальне рішення.