Послуги

Витяг з ЄДР

Витяг з реєстру (витяг з ЄДР чи витяг з ЄДРПОУ) - це документ, що містить відомості про юридичних осіб або фізичних осіб - підприємців за критерієм пошуку, який містить запит на витяг. Витяг з Єдиного Державного Реєстру оформлюється на бланку суворої звітності, який має облікову серію і номер.

На сьогоднішній день, Витяг з ЄДР є важливим документом, який свідчить про те , що юридична особа або фізична особа-підприємець здійснюють підприємницьку діяльність, а чинним законодавством України встановлено певний порядок видачі витягів, він являє собою бланк суворої звітності, має свою облікову серію і номер.

Витяг з ЄДР дає повне уявлення про юридичний стан підприємця, діяльність компанії, протягом усього періоду її існування. Даний документ формується за відповідними критеріями пошуку, є актуальним на дату формування та надає певну інформацію, яку визначають у запиті.

Які види витягів існують?

1. Базовий

2. Вибірковий

3. Розширений

Для отримання витягу з ЄДР необхідно надати код ЄДРПОУ або ідентифікаційний номер фізичної особи – підприємця.

Юридична фірма «ЮРКОМПЛЕКС» надає послуги з отримання витягу з ЄДР за привабливою ціною, в найкоротші терміни, за необхідності - здійснюючи безкоштовну доставку Замовнику.

Вартість послуги становить:

250 грн ( 1 робочий день )

550 грн ( 2 робочі години )

До вартості послуг включені всі офіційні платежі.

Для отримання більш детальної інформації звертайтесь до нас, скориставшись контактними даними, вказаними на сайті. 

  • витяг - код 01;
  • виписка – код 02;
  • довідка - код 03;
  • публікація повідомлень юридичної особи - код 04;
  • публікація повідомлень фізичної особи-підприємця - код 05

 

Замовити послугу

Замовити по телефону:

тел/факс (044) 462-4941
моб: (066) 712-6771

Онлайн Замовлення:

Замовити безкоштовну консультацію

Замовити по телефону:

тел/факс (044) 462-4941
моб: (066) 712-6771

Онлайн Замовлення:

Дякуємо.
Ваше повідомлення успішно відправлено.
Вибачте. Виникла помилка. Спробуйте трохи пізніше, або зв'яжіться з нами по телефону.

тел/факс (044) 462-4941
моб: (066) 712-6771

Закрити

Шановні клієнти!

ТОВ «ЮРИДИЧНА ФІРМА «ЮРКОМПЛЕКС» інформує Вас про зміни, що відбулися в законодавстві України та можуть стосуватися діяльності Вашого підприємства.

17 червня 2018 року набув чинності Закон України № 2275-VIII "Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю", крім частини другої статті 23 Закону щодо переходу частки ТОВ до спадкоємця, яка набирає чинності з 17 червня 2019 року.

Відповідно з 17 червня 2018 року втратив чинність Закон України "Про господарські товариства" у частині, що стосується товариств з обмеженою відповідальністю та товариств з додатковою відповідальністю.

Товариства з обмеженою відповідальністю та товариства з додатковою відповідальністю протягом року з дня набрання чинності цього Закону, можуть безкоштовно привести свої Статути у відповідність до нового Закону та провести держану реєстрацію відповідних змін.

Протягом року, тобто з 17 червня 2018 року до 16 червня 2019 року, положення статуту товариства з обмеженою відповідальністю та товариства з додатковою відповідальністю, що не відповідають новоприйнятому Закону, вважатимуться чинними. При внесенні будь-яких змін до статуту товариства з обмеженою відповідальністю та товариства з додатковою відповідальністю це правило не застосовується.

До 16 червня 2019 року всі товариства з обмеженою відповідальністю та товариства з додатковою відповідальністю повинні будуть привести свої статути у відповідність до чинного законодавства. При реєстрації нової редакції статуту до 17 червня 2019 року державне мито (адміністративний збір) не оплачується.

ТОВ «ЮРИДИЧНА ФІРМА «ЮРКОМПЛЕКС» пропонує свої послуги щодо розробки нової редакції статуту та його державної реєстрації.

Вартість послуги складатиме 2500 гривень. Держмито та послуги нотаріуса оплачуються додатково.

Крім того, з’явився новий механізм регулювання корпоративних відносин між учасниками ТОВ – корпоративний договір, в якому можна передбачити особливості розпорядженням майнових прав, що виникають з володіння частками в статутному капіталі.

ТОВ «ЮРИДИЧНА ФІРМА «ЮРКОМПЛЕКС» пропонує свої послуги щодо розробки корпоративного договору під Ваші особисті домовленості.

Вартість послуги складатиме від 2000 гривень.

Закрити