Замовити безкоштовну консультацію:

Замовити по телефону:

тел/факс (044) 462-4941
моб: (066) 712-6771


Онлайн Замовлення:

*Iм'я:
*Телефон:
*E-mail:
*Коментарі:
 

 

Послуги

Бухгалтерське обслуговування

Все частіше малий та середній бізнес відмовляється тримати у себе штат бухгалтерів, так як часто це не виправдовує об’єктивних потреб компанії в них. Саме тому популярності набирають послуги окремих компаній, котрі беруть на себе повне бухгалтерське обслуговування компаній. Вибір у сторону таких компаній зазвичай максимально вигідний і дозволяє вирішити необхідний комплекс завдань за оптимальною ціною.

Що входить до обов’язків таких компаній?

В першу чергу, варто пам’ятати, що увесь перелік послуг повинен бути оговореним у договорі. Кожна із них залежить виключно від специфіки бізнесу компанії-замовника, а також її потреб. Частіше за все у подібних договорах переважають наступні послуги:

робота з первинною документацією та ведення бухгалтерської програми;

формування бухгалтерської та податкової звітності, а також її здача в податковий орган, позабюджетні фонди, органи статистики;

складання регістрів бухгалтерського та податкового обліку; ведення взаєморозрахунків з працівниками та контрагентами підприємства;

інвентаризація матеріальних цінностей, основних засобів та зобов'язань;

внесення необхідних поправок в постановку бухгалтерського обліку , виходячи із змін в законодавстві;

формування пакету документів для податкового органу при проведенні перевірок;

ведення операцій по розрахункових рахунках;

оптимізація оподаткування.

До цього переліку увійшли основні послуги, котрі часто коригуються та доповнюються деякими специфічними. Серед специфічних або додаткових послуг можна виділити реєстрацію юридичних осіб та їх філій; відкриття розрахункових рахунків і постановка на облік касових апаратів; відновлення бухгалтерського обліку; розробку бюджетів і бізнес-планів; аналітичні звіти різних напрямків; ведення кадрового та архівної справи; допомогу у виборі оптимального кредитного продукту; підготовка документів для отримання кредитів .

Деякі акціонерні товариства чи аутсорсингові компанії часто потребують окремої документації для підготовки до зборів акціонерів, чи то інші звіти.

Замовити бухгалтерські послуги

Як ми уже писали, деякі компанії не потребують постійного бухгалтерського обслуговування, тоді на допомогу приходять фірми, які готові запропонувати послуги своїх кваліфікованих фахівців, що займуться веденням різноманітних справ. Аутсорсингові компанії володіють штатом досвідчених працівників, які оптимально розподіляють поміж собою клієнтів, та індивідуально підходять до кожного із них.

Бухгалтерське обслуговування достатньо кропітка робота, проте не обов’язково потребує присутності самого фахівця на території фірми. Аутсорсинг стане тільки поміччю і ніяк не порушить роботу вашої компанії, навпаки значно полегшить її. Всі документи завжди будуть в порядку, крім того, ви завжди зможете отримувати всі необхідні консультації і враховувати зміни в законодавстві.

А що з якістю?

Кожна аутсорсингова компанія відповідає за якість своїх послуг, саме тому в штаті працюють тільки кваліфіковані та досвідчені спеціалісти. У випадках, коли на організацію накладають певні штрафні санкції в яких винні фахівці, аутсорсингова компанія повністю відшкодовує всі затрати. Саме це являється гарантією якості її роботи та надійності в співпраці з клієнтами.

Аутсорсинг бухгалтерії - це послуга, яка давно увійшла в ділову практику бізнесу.

Мета використання клієнтами бухгалтерських аутсорсингових послуг (від англ. Outsourcing: outer-source-using, використання зовнішнього джерела) - можливість зосередитись на веденні справи, яка приносить дохід (на основному профілі бізнесу), не вступати в трудові взаємовідносини з найманими працівниками, а клопоти щодо бухгалтерського обліку та звітності перекласти на професійну команду.

Такий підхід забезпечує мінімізацію витрат підприємства на персонал, упередження зайвих трудових суперечок, захищеність (конфіденційність даних гарантується угодою і репутацією аутсорсера), оптимізацію затрат та якісну підтримку (консультування) при перевірках державними органами.

Чому ми?

Наш досвід в сфері бухгалтерського обслуговування більше 10 років.

Конфіденційність та професіоналізм – основа нашого тривалого досвіду.

У нас працює команда високо кваліфікованих бухгалтерів. Є підтримка професійних юристів та аудиторів. Працюючи з нами, Ви гарантовано матимете вірне ведення бухгалтерської звітності та ефективне податкове планування на вашому підприємстві; на відміну від штатного бухгалтера (або бухгалтерів), який у будь-який момент може звільнитися, захворіти або піти у відпустку.

Вигоди клієнта:

• Штат кваліфікованих співробітників

• Застраховані податкові ризики. Спеціалізована компанія, на відміну від головного бухгалтера або відділу бухгалтерії, має можливість укласти договір професійної відповідальності та надати цивільно-правові гарантії відшкодування збитку в грошовій формі, на відміну від співробітника - фізичної особи або внутрішнього підрозділу компанії.

• Щорічні звірки з податковою інспекцією. Бухгалтерська компанія, яка паралельно веде десятки організацій, як правило, знаходиться в процесі податкових перевірок своїх клієнтів у постійному режимі, накопичуючи тим самим істотний досвід в ефективному вирішенні податкових спорів.

• Ціна нижча на 40-60% ніж співробітник у штаті - економія податків на зарплату (50% від ФОП), за рахунок ведення декількох компаній і більш повного завантаження працівника.

• Економія на бухгалтерських, правових програмах, адміністративних витратах.

• Економія власного часу.

• Професійні консультації.

• Відсутність витрат на бухгалтерські журнали та програмне забезпечення.

• Доступність бухгалтерії всі робочі дні.

• Можливість віддаленого доступу до бухгалтерських програм (таких як 1С). Як правило, доступ надається через термінали віддаленого доступу. Ми обслуговуємо і оновлюємо бази клієнтів на своїх серверах. Ще одна стаття для економії ваших витрат.

• Можливість віддаленого управління банківськими рахунками, програмами здачі звітності. Всі дії виконуються на підставі електронно-цифрового підпису.

• Відсутність хвороб, декретів, відпусток, непередбачених звільнень.

• Аутсорсингова компанія зі штатом взаємозамінних співробітників, як правило, гарантує здачу звітності та відсутність штрафних санкцій незалежно від особистих ситуацій співробітників.

Ми застосовуємо сучасні та зручні для клієнта засоби для обміну документацією та даними – віддалені робочі місця та віддалений доступ до баз даних в програмах «1С Підприємство» + e-mail + сканер + Інтернет + «огляд» банківських виписок, можливість подання звітності на відстані, автоматизація процесу надання податкових та інших звітів, використання ЕЦП (електронного цифрового підпису), та електронного документообігу, що забезпечує повну надійність та відповідність законодавству України.

Вартість бухгалтерських послуг встановлюється прозоро і, в кожному випадку індивідуально, за тарифним конструктором:

• в залежності від розміру бізнесу (мала, середня, велика бухгалтерія)

• для операцій різного обсягу та кількості;

• в залежності від систем оподаткування та наявності окремих податків;

• в залежності від кількості працівників;

• для операцій, що є нетиповими;

• в залежності від виду діяльності;

• для спеціальних податків;

• за специфікою місцезнаходження

До пакету бухгалтерського обслуговування включаються наступні послуги :

• ведення первинної документації

• ведення кадрового обліку

• ведення обліку за основними засобами

• нарахування заробітної плати

• підготовка до здачі звітності

• подача звітів до податкової, пенсійного фонду, фондів соціального страхування та органів

• відновлення бухгалтерського обліку

• консультування щодо податкової оптимізації

Тарифи для юридичних осіб

Система оподаткування Вартість послуги на місяць Вартість додаткових операції Вартість доплати за кожного наступна співробітника
Спрощена система за ставкою 5% 1500,00 35,00 200,00
Спрощена система за ставкою 35 + платник пдв 2000,00 40,00 200,00
Загальна система 2000,00 35,00 200,00
Загальна система + платник пдв 2500,00 40,00 200,00
Неприбуткова організація 1500,00 35,00 200,00
Будь-яка система оподаткування за відсутності операції та без нарахування заробітної плати 800,00

* - До базової вартості послуг включені бухгалтерський облік господарської діяльності замовника, при кількості операції до 10 на місяць та нарахування заробітної плати одного співробітника.

Фізичні особи - підприємці

Система оподаткування Вартість послуги на місяць Вартість додаткових операції Вартість доплати за кожного наступна співробітника
Єдиний податок 1 група 300,00 10,00 200,00
Єдиний податок 2 група 300,00 10,00 200,00
Єдиний податок 3 і вище групи 500,00 10,00 200,00
Єдиний податок 3% + платник пдв 1500,00 40,00 200,00
загальна система 2000,00 35,00 200,00
Загальна система + платник пдв 2800,00 40,00 200,00

* - До базової вартості послуг включені бухгалтерський облік господарської діяльності замовника, при кількості операції до 10 на місяць.

Всі ціни вказані в гривнях.

Дізнайтеся подробиці, скориставшись контактними даними, вказаними на сайті. Спеціаліст нашої компанії проконсультує Вас та допоможе прийняти оптимальне рішення.

Замовити документ:
Бухгалтерське обслуговування від юридичної фірми "ЮРКОМПЛЕКС"

Замовити по телефону:

тел/факс (044) 462-4941
моб: (066) 712-6771


Онлайн Замовлення:

*Iм'я:
*Телефон:
*E-mail:
*Коментарі: